E-posta Gönder Ekinoks Çelik İletişim Bilgileri Ekinoks Çelik Bedensel Engelli tutunma barı, Bavulluk, Valiz Ledli makyaj aynası, makyaj aynaları, valizlik, valizlikler, bavulluk, bavulluklar, tesisat süzgeçleri, paslanmaz duş süzgeci, wc fırçası, tuvalet fırçası, bedensen engelli tutamağı, duş ızgarası
 

GİRİŞ  |   HAKKIMIZDA  |  ÜRÜNLERİMİZ  |   İLETİŞİM

ledliayna.com 'a Hoşgeldiniz

LEDLİ AYNA

 

ANASAYFA   |   HAKKIMIZDA  |   ÜRÜNLERİMİZ   |   BİLGİLENDİRME   |   İLETİŞİM

..:: EKİNOKS ÇELİK KİMDİR ::..

 
ŞİRKET PROFİLİ
Ekinoks Çelik Metal, paslanmaz çelikten üretilen yarı mamülleri ve bu malzemeden oluşturulabilecek mamül ürünleri, üretmek için gerekli olan kalıp ve aparatlarının, kendi bünyemizde yapılmalarını sağlayarak üretim ve imalat politikamızı en üst düzeye taşımak ve sürekliliğini sağlamak ana hedefimizdir.

Biz firma sahipleri ve çalışanları olarak imalatını yaptığımız her ürünün kaliteli, sıfır hatalı, güvenli hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırarak beklentilerine cevap vermek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en başta gelen ilkelerimizdir.

 
VİZYONUMUZ
Kalite, hizmette mükemmellik ve koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız ayrıca teknik elemanlarıyla müşterilerine danışmanlık hizmeti de vererek günümüzün gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarla müşterilerine eksiksiz servis sunmaktadır.
 
MİSYONUMUZ
Ekinoks Çelik Metal sürekli gelişen organizasyon yapısı içerisinde, kaliteli ürün ve güvenli hizmet vererek, müşteri ve tüketicilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak, paslanmaz çelik imalatında sektörün içinde aranılan bir marka haline getirmek temel hedefimizdir.
 

Ali SÜZAN
Genel Müdür

 

..:: EKİNOKS ÇELİK LEDLİ AYNA ÜRÜNLERİ ::..

 
 

Ledli Ayna Nedir?
Ledli ayna kural olarak led lambalar ile çerçevelenmiş büyüteçli bir aynanın mafsallı kol ile duvara yada makyaj masasına sabitlenmesi ile elde edilen, aynayı kullanan kişinin yüzüne gözü rahatsız etmeyecek şekilde ışık verebilen bir ayna türüdür. Genellikle bu ledli ayna paslanmaz çelikten imal edilip, paslanma ve kararma yapmayacak malzemelerden üretilir. İstanbulda ledli ayna imalatında ekinoks çelik kendi kalıpları ile seri bir şekilde üretim yapmaktadır. Bu sebeple ucuz ledli ayna almak isteyenlerin genel tercihidir.

 Özellikle otellerde, pansiyonlarda, hatta evleriniz de bile bu aynayı rahatça kullanabilirsiniz. Tüm ıslak hacim ekipmanları üreticileri gibi ldli ayna üreten firmalar bu ürünleri daha çok uzak doğudan ihtal etmektedirler. Bu durum aynalarınızın kısa sürede deforme olmasına dolayısı ile de paranızı çöpe atmanıza neden olmaktadır.

 Sizde hemen bir ledli ayna sipariş vermek istiyorsanız ve led ışıklı aynanızın kaliteli - ekonomik olması taraftarı iseniz hemen ekinokscelik.com.tr web sitesinden yani imalatçısından oldukça ucuza bir sipariş verebilirsiniz.

 


Türk Web Ajans